-
Етапи розробки сайту: від ідеї до запуска
Незалежно від того, який сайт ви плануєте — невеликий лендінг або масштабний портал — важливо усвідомити, що його створення потребує часу, зусиль та фінансових ресурсів. …
-
Для чого робити сайт?
Ця стаття допоможе вам зрозуміти, чому наявність сайту — це не просто модна опція, а необхідний інструмент для розвитку бізнесу. Вона розкриє, як сайт може …
-
Як зробити сайт за 15 хвилин, не маючи ніяких технічних навиків
Якщо ви самі самі хочете перевірити свої гіпотези. Зробити сайт самотужки, а потім налаштувати на нього рекламу. Можемо вам запропонувати як це можна зробити не …
-
Чому ваш сайт не продає?
Звісно тут немає одного фактору чи проблеми. Це комплексне питання. Але можна виділити основні моменти, на які треба звернути увагу. Офер З цього ми рекомендуємо …
-
Контент
Ще одне завдання, яке вам потрібно буде вирішити, щоб зробити сайт – це контент. На створення контенту йде часу не менше, інколи ж і значно …
-
Трафік
Друге питання, на яке ви повинні відповісти, після того, як визначилися з метою сайту, це звідки брати трафік? У чому відмінність магазину в реальному житті …
-
Хостинг та домен
Хостинг (hosting) — послуга з надання ресурсів для розміщення інформації на сервері, що постійно знаходиться в мережі (зазвичай Інтернет). Або якщо говорити зрозуміліше. Це комп’ютер, …
-
Яку CMS або фреймворк вибрати для сайту
Це також одне з перших питань, яке ми обговорюємо з клієнтом. І він теж дуже важливий. Від цього сильно залежатиме ціна розробки, але що не …
-
Навіщо вам потрібний сайт
У сучасному інтернеті вже виросло нове покоління людей, які взагалі не користуються сайтами. Так зване покоління Z (народжені після 2000 року), яке не застали епоху …
-
Оплата послуг
Оплата послуг є досить складною темою. Особливо якщо ви замовляєте послугу розробки сайту вперше, а якщо ще й у незнайомої людини, це вдвічі складніше. Розглянемо, …
-
Як правильно ставити завдання підряднику, щоб не втратити гроші та час?
4 простих поради Без ТЗ – результат ХЗ. Правильно сформульоване питання – це половина відповіді. Так і тут правильно поставлене завдання – вже половина вирішення …